Список студентів, аспірантів, докторантів, співробітників факультетукорекційної педагогіки та психології зарахованих на поселення у гуртожиток №5 НПУ імені М.П.Драгоманова на 2018-2019 рр.

Деталі

«Затверджую»

Ректор

НПУ імені М.П. Драгоманова

академік   В.П. АНДРУЩЕНКО

____________________________

«___»__________ 2018 року

Список

студентів, аспірантів, докторантів, співробітників факультетукорекційної педагогіки та психології зарахованих на поселення у гуртожиток №5

НПУ імені М.П.Драгоманова

на 2018-2019 роки.

ПІП Студент групи Термін, на який поселяється Примітки
1 Рудюк Дарина Олегівна до 30.06.2019 АТО
2 Павлєєв Віталій Олегович 3пс2 до 30.06.2019 АТО
3 Клепач Дарина Петрівна до 30.06.2019 АТО
4 Крупинська Ірина Дмитріївна 3Л2 до 30.06.2019 АТО
5 Гібелінда Крістіна Русланівна 2л1 до 30.06.2019 АТО
6 Василишина Яна Юріївна 2-О до 30.06.2019 АТО
7 Волощенко Вікторія Юріївна 3л1 до 30.06.2019 АТО
8 Дигало Анна Олександрівна 2-О до 30.06.2019 АТО
9 Кобзар Світлана Олександрівна 4-С до 30.06.2019 АТО
10 Юрченко Лілія Юріївна 3л4 до 30.06.2019 АТО
11 Вітченко Павло Андрійович до 30.06.2019 АТО
12 Шовкун Анастасія Віталіївна до 30.06.2019 АТО
13 Руденко Аріна Юріївна 3 Л2 до 30.06.2019 ВПО
14 Пузанкова Валерія Євгенівна 4л2 до 30.06.2019 ВПО
15 Шевченко Дар’я Олександрівна 4 л2 до 30.06.2019 ВПО
16 Куцова Маргарита Олегівна 3пс1 до 30.06.2019 ВПО
17 Фесенко Ганна Борисівна 3л4 до 30.06.2019 ВПО
18 Юхименко Аліна Олександрівна 2 л1 до 30.06.2019 ВПО
19 Васянович Владлена Володимирівна до 30.06.2019 ВПО
20 Зацепіна Таїсія Вадимівна 4пс2 до 30.06.2019 ВПО
21 Рижкова Анастасія Олегівна 3л3 до 30.06.2019 ВПО
22 Калита Марія Сергіївна 3пс2 до 30.06.2019 сирота
23 Марченко Валентина Сергіївна 4пс1 до 30.06.2019 сирота
24 Рибаченко Ірина Миколаївна 2л1 до 30.06.2019 сирота
25 Кладько Владислава Сергіївна до 30.06.2019 сирота
26 Ковальчук Жанна Михайлівна співробітник до 30.06.2019  
27 Заплатинська Анна Богданівна співробітник до 30.06.2019  
28 Марченко Інна Сергіївна співробітник до 30.06.2019  
29 Марченко Інна Сергіївна співробітник до 30.06.2019  
30 Паламар Олена Михайлівна співробітник до 30.06.2019  
31 Паламар Олена Михайлівна співробітник до 30.06.2019  
32 Ханзерук Лілія Олексіївна співробітник до 30.06.2019  
33 Корчевський Роман Романович дитина співробітник до 30.06.2019  
34 Блищак Галина Ігорівна до 30.06.2019  
35 Юківська Аліна Михайлівна 2МТН до 31.05.2019  
36 Мартинюк Марія Олександрівна до 30.06.2019  
37 Суховірська Іванна Романівна 2 МОН до 31.05.2019  
38 Левченко Олена Володимирівна до 30.06.2019  
39 Красько Олеся Богданівна до 30.06.2019  
40 Арич Анна-Софія Юріївна 2 мкн до 31.05.2019  
41 Тепаленко Анастасія Олегівна 3 л1 до 30.06.2019  
42 Томашук Анастасія Андріївна 4л1 до 30.06.2019  
43 Велісейко Катерина Леонідівна до 30.06.2019  
44 Карпова Катерина Вікторівна до 30.06.2019  
45 Лосянович Олена Степанівна до 30.06.2019  
46 Новаковська Катерина Дмитрівна 3л3 до 30.06.2019  
47 Мельник Анна Тарасівна 2 МОН до 31.05.2019  
48 Місіюк Анастасія Віталіївна 4л1 до 30.06.2019  
49 Шульженко Світлана Вікторівна 2мкп до 31.12.2018  
50 Дербаль Каріна Василівна до 30.06.2019  
51 Манько Вікторія Олександрівна 2мкн до 31.05.2019  
52 Ткачук Ірина Володимирівна 2Л3 до 30.06.2019  
53 Малинич Марина Володимірівна 4пс2 до 30.06.2019  
54 Писаренко Марія Миколаївна 2Л3 до 30.06.2019  
55 Бессараб Юлія Ігорівна 3л1 до 30.06.2019  
56 Кельман Мар'яна Василівна до 30.06.2019  
57 Ярич Ярослава Ярославівна 2мкп до 31.12.2018  
58 Пищолка Ольга Олександрівна 3л3 до 30.06.2019  
59 Бушуєва Марія Сергіївна до 30.06.2019  
60 Кольчак Олена Олексіївна 2ПС до 31.05.2019  
61 Сорич Марія Миколаївна до 30.06.2019  
62 Королюк Анастасія Олександрівна до 30.06.2019  
63 Некрасова Анастасія Олександрівна 4-С до 30.06.2019  
64 Грималюк Наталія Володимирівна 4л1 до 30.06.2019  
65 Мелещук Анастасія Володимирівна до 30.06.2019  
66 Козлова Кіра Сергіївна 3л3 до 30.06.2019  
67 Смородська Марія Віталіївна до 30.06.2019  
68 Сіра Ірина Олексіївна 4л1 до 30.06.2019  
69 Нагірняк Анастасія Олегівна 4пс2 до 30.06.2019  
70 Петльований Павло В'ячеславович 2 МОН до 31.05.2019  
71 Черпак Ірина Михайлівна 4л1 до 30.06.2019  
72 Шпітун Юлія Анатоліївна 4л1 до 30.06.2019  
73 Залозна Олена Сергіївна 2мкн до 31.05.2019  
74 Стеценко Вікторія Леонідівна 4пс2 до 30.06.2019  
75 Сапак Яна Сергіївна 3л3 до 30.06.2019  
76 Кривунда Ірина Дмитрівна до 30.06.2019  
77 Дідич Каріна Максимівна 2мкн до 31.05.2019  
78 Меснянкіна Ганна Сергіївна 2мкп до 31.12.2018  
79 Фірман Ольга Зіновіївна 2мсн до 31.05.2019  
80 Бігун Аліна Анатоліївна 4л3 до 30.06.2019  
81 Вискребенцева Вероніка Анатоліївна до 30.06.2019  
82 Кривенко Катерина Миколаївна 4л1 до 30.06.2019  
83 Цюра Катерина Миколаївна 4-С до 30.06.2019  
84 Кривенко Тетяна Олександрівна до 30.06.2019  
85 Лех Катерина Вячеславівна 3л1 до 30.06.2019  
86 Погребняк Вікторія Олександрівна 4-С до 30.06.2019  
87 Мурга Дарина Дмитрівна 3л3 до 30.06.2019  
88 Ігнат Катерина Степанівна 3Л2 до 30.06.2019  
89 Сліпенко Тетяна Валентинівна 3л2 до 30.06.2019  
90 Мудріцька Юлія Євгеніївна 2ПС до 30.06.2019  
91 Ніконенко Анжеліка Анатоліївна 4-С до 30.06.2019  
92 Коховська Аліна Олегівна 4л3 до 31.05.2019  
93 Маркушевська Альона Василівна до 30.06.2019  
94 Сохацька Марія Валеріївна до 30.06.2019  
95 В`язовик-Миріна Катерина Костянтинівна до 30.06.2019  
96 Лисенко Ріта Сергіївна 4л1 до 30.06.2019  
97 Гензерська Марія Ярославівна 4пс1 до 30.06.2019  
98 Костюк Олена Леонідівна до 30.06.2019  
99 Луцик Яна Олександрівна до 30.06.2019  
100 Лихасенко Вікторія Ігорівна 3л3 до 30.06.2019  
101 Крисюк Наталія Михайліна 3л1 до 30.06.2019  
102 Сухарська Ірина Ігорівна 3 С до 30.06.2019  
103 Мироненко Анна Юріївна до 30.06.2019  
104 Казидуб Катерина Володимирівна 2 ПС до 30.06.2019  
105 Гульчук Олена Василівна 2л1 до 30.06.2019  
106 Щербина Марина Олегівна до 30.06.2019  
107 Неклеса Марія Олександрівна до 30.06.2019  
108 Фрунзе Анна Андріївна 4пс2 до 30.06.2019  
109 Пилипака Алла Сергіївна до 30.06.2019  
110 Білуха Дарина Сергіївна 2мсн до 31.05.2019  
111 Луніна Надія Олександрівна 3пс2 до 30.06.2019  
112 Нижник Анна Миколаївна 3л4 до 30.06.2019  
113 Чичик Олесандра Олександрівна 2ПС до 30.06.2019  
114 Попів Ірина-Діана Володимирівна 2к до 31.12.2018  
115 Зімовець Ангеліна Олексіївна 2мкн до 31.05.2019  
116 Климюк Тетяна Олександрівна до 30.06.2019  
117 Залозна Яна Миколаївна до 30.06.2019  
118 Михайленко Анастасія Володимирівна 3л3 до 30.06.2019  
119 Мельничук Ольга Романівна 2Л3 до 30.06.2019  
120 Ярмолич Аня Володимирівна 2ПС до 30.06.2019  
121 Чумак Маргарита Юріївна 2ПС до 30.06.2019  
122 Тарасевич Тетяна Володимирівна до 30.06.2019  
123 Кудіна Марія Володимирівна до 30.06.2019  
124 Ничипоренко Ростислав Андрійович до 31.05.2019  
125 Гута Марта Юріївна 3л1 до 30.06.2019  
126 Комарова Інна Олегівна 4л1 до 30.06.2019  
127 Веселовська Тетяна Сергіївна 3л4 до 30.06.2019  
128 Сергієнко Катерина Петрівна 3л4 до 30.06.2019  
129 Шарко Анна Миколаївна 3л4 до 30.06.2019  
130 Яцимон Анна Віталіївна 3л4 до 30.06.2019  
131 Курдюкова Ліліана Єгорівна до 30.06.2019  
132 Савош Іванна Віталіївна 3 пс2 до 30.06.2019  
133 Мельничук Ірина Вячеславівна до 30.06.2019  
134 Шишута Орися Миколаївна 3пс1 до 30.06.2019  
135 Дідик Христина Олегівна 3л1 до 30.06.2019  
136 Сокол Антон Сергійович до 30.06.2019  
137 Іващук Анна Андріївна 3л3 до 30.06.2019  
138 Анфімова Каміла Сергіївна 2л1 до 31.12.2018  
139 Горленко Олена Олександрівна 3л1 до 30.06.2019  
140 Качурівська Вікторія Сергіївна до 30.06.2019  
141 Ягодинець Світлана Романівна 2Л3 до 31.05.2019  
142 Фарина Оксана Володимирівна 3л4 до 30.06.2019  
143 Стукало Наталія Юріївна 2ПС до 30.06.2019  
144 Карповець Вікторія Олександрівна до 30.06.2019  
145 Опанасенко Катерина Олександрівна 4 л3 до 30.06.2019  
146 Стукал Любов Анатоліївна 2мсн до 31.05.2019  
147 Ольховик Тетяна Володимирівна 2Л3 до 30.06.2019  
148 Довбня Аліна Миколаївна до 30.06.2019  
149 Готвянська Ірина Володимирівна 2 МОН до 31.05.2019  
150 Слюсарчук Надія Анатоліївна 3л4 до 30.06.2019  
151 Левченко Юлія Олегівна 2мкн до 31.05.2019  
152 Матеюк Єлизавета Русланівна до 30.06.2019  
153 Ціхоцька Тетяна Олексіївна 2л1 до 30.06.2019  
154 Цимбал Вікторія Ігорівна до 30.06.2019  
155 Корпош Марія Михайлівна до 30.06.2019  
156 Поломаренко Крістіна Сергіївна до 30.06.2019  
157 Холоденко Марічка Вадимівна до 30.06.2019  
158 Безрука Божена-Марія Богданівна до 30.06.2019  
159 Борисенко Юлія Олександрівна 4л1 до 30.06.2019  
160 Куманська Наталія Петрівна 4пс2 до 30.06.2019  
161 Бабич Олеся Анатоліївна до 30.06.2019  
162 Дюндік Єлизавета Артурівна до 30.06.2019  
163 Миколенко Марина Олександрівна 3л3 до 30.06.2019  
164 Лінська Тетяна Миколаївна 2л1 до 30.06.2019  
165 Швець Софія Ярославівна 2л1 до 30.06.2019  
166 Чілібицька Крістіна Іванівна 3л4 до 30.06.2019  
167 Білан Ірина Юріївна до 30.06.2019  
168 Павлівська Яна Ігорівна 2 МОН до 31.05.2019  
169 Голуб Валерія Олександрівна до 30.06.2019  
170 Грабовецька Тетяна Олександрівна 2л2 до 30.06.2019  
171 Таланчук Євген Кончтянтинович до 30.06.2019  
172 Березова Валерія Олександрівна до 30.06.2019  
173 Фещенко Каріна Ігорівна 2мкн до 31.05.2019  
174 Шаповалова Елизавета Андріївна 2л2 до 30.06.2019  
175 Борисенко Тетяна Василівна 4л2 до 30.06.2019  
176 Луханіна Катерина Русланівна 2л1 до 30.06.2019  
177 Дімова Галина Володимирівна 2 Т до 30.06.2019  
178 Смірнова Оксана Олегівна 4-С до 30.06.2019  
179 Веселик Юлія Юріївна 3л4 до 30.06.2019  
180 Кільова Анастасія Сергіївна до 30.06.2019  
181 Кучеренко Дар`я Олександрівна 3 т до 30.06.2019  
182 Проскуріна Даря Михаліївна 2л2 до 30.06.2019  
183 Кищук Анастасія Іванівна 3л1 до 30.06.2019  
184 Паньків Діана Миколаївна 2л1 до 30.06.2019  
185 Погребна Альона Валеріївна 4л2 до 30.06.2019  
186 Власенко Катерина Євгенівна 2 К до 30.06.2019  
187 Тищенко Людмила Вікторівна 3л4 до 30.06.2019  
188 Футулуйчук Ірина Ігорівна 2мсн до 31.05.2019  
189 Кожанова Аліна Володимирівна 3Л2 до 30.06.2019  
190 Повар Вікторія Ігорівна 2Л3 до 30.06.2019  
191 Тумакава Анастасія Володимирівна 4л3 до 30.06.2019  
192 Худинець Антоніна Юріївна до 30.06.2019  
193 Білокур Маріна Геннадіївна 3л1 до 30.06.2019  
194 Кравчук Ангеліна Віталіїна 2 Л3 до 30.06.2019  
195 Орданова Дар'я Олександрівна 2Л3 до 30.06.2019  
196 Потрогош Анастасія Михайлівна 2Л3 до 30.06.2019  
197 Новобранець Юлія Сергіївна 3л3 до 30.06.2019  
198 Крапив'янська Вікторія Андріївна 3л1 до 30.06.2019  
199 Федорук Ірина Романівна до 30.06.2019  
200 Ліра Аліна Вікторівна 3л1 до 30.06.2019  
201 Ярко Валентина Федорівна 4л3 до 30.06.2019  
202 Юришинець Тамара Василівна до 30.06.2019  
203 Івашина Арина Сергіївна 4л3 до 30.06.2019  
204 Демиденко Ірина Юхимівна до 30.06.2019  
205 Малик Олександра Сергіївна 4пс2 до 30.06.2019  
206 Йохтур Ірина Миколаївна 2мкп до 31.12.2018  
207 Шурай Юлія Володимирівна 4-С до 30.06.2019  
208 Кирилекно Тетяна Василівна 2-О до 30.06.2019  
209 Ліщенко Іванна Анатоліївна 3Л2 до 30.06.2019  
210 Кокотюк Тетяна Леонідівна 2-О до 30.06.2019  
211 Артисюк Аліна Олександрівна 4л1 до 30.06.2019  
212 ПрищепенкоТетяна Валентинівна 3л3 до 30.06.2019  
213 Бичкова Ірина Євгеніївна 2ПС до 30.06.2019  
214 Форманчук Юлія Миколаївна до 30.06.2019  
215 Добривечір Ірина Валеріївна 4л2 до 30.06.2019  
216 Савченко Дар'я Олександрівна 2л2 до 30.06.2019  
217 Безсонова Олександра Русланівна 4л2 до 30.06.2019  
218 Павленко Лілія Сергіївна 3л3 до 30.06.2019  
219 Сторчак Тетяна Іванівна до 30.06.2019  
220 Грекул Вікторія Романівна 4-С до 30.06.2019  
221 Пашко Тетяна Анатоліївна до 30.06.2019  
222 Пшава Анжела Анатоліївна 3пс2 до 30.06.2019  
223 Чуйко Надія Василівна до 30.06.2019  
224 Гонта Юлія Миколаївна 2л2 до 30.06.2019  
225 Вискребенцева Вікторія Анатоліївна 3т до 30.06.2019  
226 Коніна Марина Олександрівна до 30.06.2019  
227 Калініченко Катерина Ігорівна 4 пс1 до 30.06.2019  
228 Черевко Юлія Геннадіївна 4-С до 30.06.2019  
229 Макарчук Світлана Сергіївна до 30.06.2019  
230 Сашко Анна Анатоліївна 3л3 до 30.06.2019  
231 Іванюк Аліна Валеріївна 2л2 до 30.06.2019  
232 Зайцева Тетяна Дмитрівна до 30.06.2019  
233 Кісілєвська Юлія Андрієвна 3Л2 до 30.06.2019  
234 Бурлака Маргарита Миколаївна до 30.06.2019  
235 Лукинів Наталія Іванівна 4-С до 30.06.2019  
236 Радіонова Анна Володимирівна 2 О до 30.06.2019  
237 Нікора Ніна Ігорівна 2 л2 до 30.06.2019  
238 Чернявська Юлія Вячеславівна 2ПС до 30.06.2019  
239 Климчук Надія Валеріївна 4л1 до 30.06.2019  
240 Недужко Юлія Вікторівна 4л2 до 30.06.2019  
241 Силенко Любов Василівна до 30.06.2019  
242 Щербина Оксана Василівна до 30.06.2019  
243 Малишенко Тетяна Олегівна до 30.06.2019  
244 Базильчук Яна Анатоліївна 3л1 до 30.06.2019  
245 Поплавська Влада Вадимівна 2л1 до 30.06.2019  
246 Шевченко Анна Юрівна 2л2 до 30.06.2019  
247 Ярмоленко Діана В'ячеславівна до 30.06.2019  
248 Вовк Ангеліна Сергіївна 4л2 до 30.06.2019  
249 Павлюк Кароліна Дмитрівна 4-С до 30.06.2019  
250 Голубецький Артем Сергійович 3пс1 до 30.06.2019  
251 Могильченко Катерина Олександрівна 3л3 до 30.06.2019  
252 Горбенко Яна Ігорівна 4л1 до 30.06.2019  
253 Новіцька Марія Віталіївна до 30.06.2019  
254 Пампура Вероніка Миколаївна 3л3 до 30.06.2019  
255 Карягіна Анастасія Павлівна 2ПС до 30.06.2019  
256 Науменко Дар'я Дмитрівна 3л3 до 30.06.2019  
257 Котюк Анастасія Василівна 4л2 до 30.06.2019  
258 Марченко Яна Олександрівна 3л3 до 30.06.2019  
259 Гелета Лариса Юріївна до 30.06.2019  
260 Ілющенко Оксана Геннадіївна 2л2 до 30.06.2019  
261 Дубіцька Світлана Олегівна до 30.06.2019  
262 Коверсун Марія Сергіївна до 30.06.2019  
263 Мозоль Тетяна Анатоліївна 3пс2 до 30.06.2019  
264 Ворощук Ірина Вікторівна 4л1 до 30.06.2019  
265 Швець Крістіна Констянстинівна до 30.06.2019  
266 Гаращук Олена Анатоліївна 3пс2 до 30.06.2019  
267 Примаченко Юлія Павлівна 2Л3 до 30.06.2019  
268 Самаріна Олена Вячиславівна до 30.06.2019  
269 Балабан Анна Петрівна 2л2 до 30.06.2019  
270 Бригида Наталія Русланвна 3л1 до 30.06.2019  
271 Сінаєвська Вікторія Володимирівна 3л4 до 30.06.2019  
272 Мазуренко Тетяна Олександрівна 4пс1 до 30.06.2019  
273 Сушик Олена Олександрівна 4л1 до 30.06.2019  
274 Ковальова Ірина Валентинівна до 30.06.2019  
275 Паламарчук Ельвіра Олександрівна 2л1 до 30.06.2019  

Голова комісії по поселенню

декан факультету корекційної

педагогіки та психології                                                                                                                Синьов В.М.

Заступник декана

з навчально-виховної роботи                                                                                     Чепурна Л.Г.

Голова профбюро факультету                                                                                                   Ольховик Т.В.

Голова студентського парламенту                                                                                          Мокроусова А.А.

В.о. голови студентського

парламенту гуртожитку №5                                                                                                       Юківська А.М.

Завідувач гуртожитку №5                                                                                                           Штомпель К.О.

   

Авторизація  

   

Хто на сайті?  

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

13107477
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3642
4959
25566
11505235
70193
131362
13107477

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-11-16 18:11:32
   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ